آقای محرمی جواب محبت پرسپولیس و هوادارانش این نبود

آقای محرمی جواب محبت پرسپولیس و هوادارانش این نبود

 پرسپولیس محروم شد و حالا برای فصل بعد کلی مشکل دارد. مشکلاتش زمانی دوچندان شده که می بیند بازیکنانش به راحتی با تیم خداحافظی می کنند و به راحتی از پیشرفت خود می گویند!


به گزارش پیروزی دیلی، همه همکارانم در روزنامه پیروزی بعد از خداحافظی صادق محرمی از پرسپولیس برایش سنگ تمام گذاشتند و آرزوی موفقیت کردند. از روزهای خوبی که با پرسپولیس داشت گفتند و از بازیهای خوب او برای تیمش گفتند و نوشتند. خدایی هم باید این کار را می کردند چون صادق برای پرسپولیس واقعا زحمت کشید و لحظات بسیار دلنشینی را برای این تیم رقم زد.


***


اما اجازه بدهید فقط از خوبیهایش نگوییم. ما قبل از اینکه حامی محرمی جوان باشیم حامی پرسپولیس بزرگ و هوادارانی هستیم که همیشه دل نگران تیم محبوبشان هستند. اجازه بدهید در این ماجرا از حق پرسپولیس و هوادارانش هم دفاع کنیم. دیگر کسی نیست که نداند پرسپولیس از یارگیری محروم است. کسی نیست که نداند عامل این محرومیت امروز به راحتی برای خودش در فوتبال قطر روزگار می گذراند و بعد از محروم شدن پرسپولیس حاضر نشد به گونه ای این ثمره بی توجهی اش را جبران کند.


***


پرسپولیس محروم شد و حالا برای فصل بعد کلی مشکل دارد. مشکلاتش زمانی دوچندان شده که می بیند بازیکنانش به راحتی با تیم خداحافظی می کنند و به راحتی از پیشرفت خود می گویند! پرسپولیس نامش آنقدر بزرگ است که باعث پیشرفت بازیکنان مستعد می شود. اگر بازیکنی در این تیم به رشد و تعالی می رسد حاصل نام بزرگ پرسپولیس و شور و شوق هوادارانی است که بی مزد و منت به پرسپولیس و ستاره هایش می پردازند و از آنها حمایت می کنند. پرسپولیس همیشه راه پیشرفت ستاره هایش را هموار کرده و هوادارانش با نفس گرمی که دارند ستاره ها را به سمت پیشرفت بدرقه کردند. ای کاش پنجره بسته نبود تا امروز هم هواداران پرسپولیس با دلگرمی بیشتری برای ستاره بی حاشیه تیمشان آرزوی موفقیت کنند. اما هنوز پنجره باز نشده و تیم و عوامل باشگاه و مردم در نگرانی و بلاتکلیفی به سر می برند. مدیر باشگاه مجبور است طعنه های هواداران ناراضی را به جان بخرد چون نمی تواند به بازیکن تیمش بگوید باید بمانی و باید تمدید قرارداد کنی. گرشاسبی واقعا نمی تواند شان باشگاه را بابت تمدید قرارداد یک بازیکن آزاد پایین بیاورد. اما هوادار از او توقع دارد. هوادار هم نمی تواند به بازیکنش بگوید چرا در این شرایط تیم را رها می کنی. اما چرا ما بگذاریم این حرفها در دل هواداران و مسوولان باشگاه تبدیل به غمباد شود و آنها را از درون بشکند. اجازه بدهید ما زبان هواداران و مسوولان باشگاه شویم.


***


آقای محرمی خدایی این رسمش بود؟! در شرایطی که پرسپولیس باعث پیشرفت شما شد و عواملش بدشان نمی آید تا شما ستاره ای سرخ در آسمان فوتبال برتر دنیا باشید، توقع بود شما شرایط سخت امروز پرسپولیس را درک می کردی و با قدری فداکاری بیشتر خیال تیم و کادر فنی و هوادارانش را برای مدتی حتی کوتاه راحت می کردی. متاسفانه حالا شرایط برای پرسپولیس سخت تر شده و فقط باید به دنبال این باشد که از داشته های موجودش چه کسی را جای شما قرار دهند. متاسفانه در این روزگار حق رشد پرسپولیس را در مبلغی خلاصه می کنند که باشگاه می تواند از باشگاه آینده یک بازیکن جوان بگیرد اما آیا با پول می شود مشکلات فصل بعد پرسپولیس را کم کرد؟!


***


ما همگی برایت آرزوی موفقیت داریم اما ای کاش صدای هواداران که قطعا بلندتر از صدای مدیربرنامه شماست را می شنیدید و در این روزهای سخت به کمک پرسپولیس می آمدید. حتی برای یک نیم فصل هم می توانستید فریادرس پرسپولیس باشید. اما ظاهرا خواسته شما و مدیربرنامه اتان چیز دیگری است.
فقط باید بگوییم این رسمش نبود و از خدا بخواهیم به خاطر دل هواداران این تیم کمک کند تا پنجره نقل و انتقالاتی باز شود تا به این شکل راحت تر این جدایی سریع و نادیده گرفتن شرایط سخت پرسپولیس را از یاد ببریم.


***


اگر پنجره نقل و انتقالاتی باز نشود پرسپولیس یک نیم فصل سخت را باید سپری کند. یک نیم فصل ماندن قطعا کار سخت و دشواری نبود. نیم فصلی که باشگاه فرصت داشت تا برای یارگیری زمستانی و جایگزین کردن فردی به جای محرمی برنامه ای بریزد و حتی به لیگ های پایین تر سری بزند!
 به امید موفقیت پرسپولیس بزرگ در فصل آینده برای شما هم آرزوی موفقیت و پیشرفت در فوتبال را داریم. گاهی باید حرف دل هواداران را هم به شکلی به اطلاع شما و بقیه اهالی فوتبال و باشگاه پرسپولیس برسانیم.


اردلان بزرگ نیا

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی