بهنام پیشرو کیش: چرا ورزش و جوانان استان تهران به تخلف هیات واگذاری وجاهت داد

بهنام پیشرو کیش: چرا ورزش و جوانان استان تهران به تخلف هیات واگذاری وجاهت داد

شرکت بهنام پیشرو کیش با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تاکید بر تخلف آشکار هیات واگذاری وزارت نفت و به رسمیت شناختن آن از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و ارکان فوتبال ایران، با توجه به برگزاری نشستی در وزارت ورزش خواهان بررسی تضییع حق و حقوق بخش خصوصی از سوی وزیر ورزش و جوانان شد.

به گزارش پیروزی‌دیلی، در این اطلاعیه آمده است: این روزها در حالی جلساتی درباره مالکیت نفت برگزار شده و مباحثی مطرح است که هیچ توجهی به حق پایمال شده شرکت بهنام پیشرو کیش نمی‌شود. یک روز نفت با امضای دارندگان مجاز حق امضا و ثبت شده در اداره ثبت شرکت‌ها (آقایان قنبرزاده و عماد حسینی) به بهنام پیشرو کیش واگذار می‌شود و پس از بیش از یازده میلیارد هزینه کرد این شرکت در اقدامی ناباورانه و غیرقانونی باشگاه نفت را با امضای  فردی دیگر (آقای تاجیک) که از منظر قانون و ثبت شرکت‌ها حق امضا نداشته به شرکتی دیگر واگذار می‌کنند!


این اتفاق یک هفته پس از نامه آقای گل‌محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران مبنی بر اینکه طبق توافقات با نمایندگان نفت و مدیریت شرکت بهنام پیشرو کیش این شرکت به تعهدات خود عمل کرده و واگذاری به آنها بلامانع است رخ می‌دهد و بعد هم باید مصاحبه‌های اقای گل‌محمدی را خواند که منکر نامه و امضای خود می‌شود و حتی به غلط و کاملا کذب مدعی می‌شود که بهنام پیشرو کیش 120 میلیون بابت اسپانسری از نفت طلاییه دریافت کرده است!


اینجا و در این آشفته بازار به چیزی که اهمیت داده نمی‌شود حق پایمال شده شرکت بهنام پیشرو کیش است. به واقع باید چرا دید دارندگان حق امضای قانونی از امضای توافق‌نامه واگذاری به شرکتی دیگر امتناع ورزیده‌اند و چرا مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران نامه آقای تاجیک که فاقد وجاهت قانونی بوده را به رسمیت شناخته و با نادیده گرفته امضا و نامه خود مبنی بر پایبندی این شرکت به تعهدات خود، ادعاهایی کاملا متفاوت را مطرح می‌کند. آن هم درست پس از اینکه شرکت بهنام پیشرو کیش برای برآورده شدن خواسته‌هایی که در جلسه با ایشان و نمایندگان نفت برگزار شد ده درصد از قراردادها را پرداخت کرده و با ارایه چک ده میلیاردی به اداره دارایی و توافق برای پرداخت اقساطی بدهی مالیاتی، هزینه‌های جدیدی را متقبل می‌شود.


حال به باور ما هیات واگذاری نفت مرتکب تخلفی آشکار و بزرگ شده و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران هم ضمن نادیده گرفتن نامه و امضای خود در قبال شرکت بهنام پیشرو کیش،نامه فردی که از حق امضا برخوردار نبوده را به رسمیت می‌شناسد و سازمان لیگ و هیات فوتبال هم با استناد به نامه ایشان و پروانه فعالیتی که برای خریدار جدید صادر شده شرکتی دیگر را به رسمیت می‌شناسند.در این فوتبال و ورزش به باور ما بخش خصوصی به راحتی قربانی می‌شود و هیچ فریاد رسی هم نیست جز محمکه عدل و عدالت.


شرکت بهنام پیشرو کیش بار دیگر حق پایمال شده خود را یادآور شده و حال که در وزارت ورزش جلساتی درباره مالکیت باشگاه نفت برگزار می شود از وزیر محترم ورزش و جوانان درخواست می‌کند به شکلی ویژه این اتفاقات را بررسی و رصد کنند و اگر بخش خصوصی در این ورزش جایگاهی دارد شنونده درد دل‌های ما و اتفاقات عجیب رخ داده باشند. وزیر محترم  ورزش و جوانان آگاه باشد که امروز بخش خصوصی از یک سو قربانی تخلف وزارت نفت شده و از سویی دیگر به این تخلف از سوی اداره کل ورزش و جوانان وجاهت و رسمیت داده شده است.


شرکت بهنام پیشرو کیش ضمن رد ادعاهای بیژن تاجیک که دیروز مدعی شده این شرکت به تعهدات خود عمل نکرده تاکید می‌کند این هیات واگذاری بوده که به تعهدات خود عمل نکرده و مرتکب تخلف نیز شده است. امیدواریم در دستگاه قضایی با تسریع در روند بررسی پرونده، به حق و حقوق خود برسیم و ثابت کنیم این فریاد حق طلبی‌مان در پرونده شکایت باشگاه نفت پس از فسخ یکطرفه قراراد اسپانسری در باشگاه پرسپولیس به رغم پرداخت چهارده میلیارد تومان در پنج ماه که در تاریخ قوتبال ایران سابقه نداشته، ریشه در جفایی ناباورانه داشته است.

نفت تهران

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی