ترکاشوند:رفیعی می ماند/نصیزاده حق دارد، پیشنهادمان در مقایسه با رقم استقلال، آب نبات بود

ترکاشوند:رفیعی می ماند/نصیزاده حق دارد، پیشنهادمان در مقایسه با رقم استقلال، آب نبات بود

 معاون اقتصادی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس از آخرین وضعیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات خبر داد

به گزارش پیروزی دیلی، محمد علی ترکاشوند در مورد آخرین وضعیت نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: نقل‌وانتقالات ما در رده بزرگسالان تقریبا تمام شده است. یک سری مذاکرات در رده زیر 23 سال انجام می‌دهیم که کادر بازیکنان را تکمیل کنیم.

وی با اشاره به مذاکره با بشار رسن، هافبک عراقی گفت: یک سری صحبت‌ها انجام شده اما منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد چون او با باشگاه عراقی قرارداد دارد و منتظریم جواب نهایی را به ما بدهند تا در خدمتش باشیم. مذاکرات خوبی انجام شده و منتظر جواب نهایی او هستیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد استقلالی شدن داریوش شجاعیان، در حالی که گفته می‌شد پرسپولیس هم او را می‌خواهد، تصریح کرد: پول زیادی را برای انتقال او درخواست کرده بودند. من صحبت‌هایی که با مالک و مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد داشتم. شایعه کرده بودند که پرسپولیس پیشنهاد بالاتری ارائه داده اما اصلا چنین چیزی نبود. آنها حدود یک میلیارد و 850 میلیون تومان برای صدور قطعی رضایت‌نامه او درخواست کرده بودند که ما موافقت نکردیم. ما گفتیم حدود 400، 500 میلیون تومان به اضافه یک بازیکن جوان به صورت قرضی می‌دهیم.

ترکاشوند خاطرنشان کرد: حرف ما را برعکس کردند و گفتند پرسپولیس گفته ما این پول را می‌دهیم. می‌دانم که استقلال مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان پول نقد به اضافه 3 چک 300 میلیونی داده است.

وی در واکنش به صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده که گفته بود مبلغ پیشنهادی پرسپولیسی‌ها در حد آبنبات چوبی بود، گفت: بالاخره 300 میلیون مقابل یک میلیارد و 800 میلیون تومان می‌شود آبنبات چوبی! در صحبت‌هایی که از ابتدا با داریوش شجاعیان انجام دادیم، گفتیم به موضوع رضایت‌نامه ورود نمی‌کنیم چون پرسپولیس از این پول‌ها ندارد که بدهد. گفتیم رضایت‌نامه‌ات را خودت بگیر و بعد در مورد قراردادت صحبت می‌کنیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس تأکید کرد: من روز گذشته (یکشنبه) با سروش رفیعی، تلفنی صحبت کردم. قرار شد در یکی، دو روز آینده او را ببینیم و صحبت کنیم. فکر می‌کنم امیدی باشد. حس من اینگونه می‌گوید! هیچ چیزی بعید نیست.

ترکاشوند در پاسخ به این سؤال که آیا توانسته‌اند خواسته‌های برانکو را برآورده کنند یا خیر، گفت: صددرصد نفراتی که برانکو خواسته را برایش جذب کرده‌ایم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از بازگشت قطعی احمد نوراللهی به جمع پرسپولیسی ها خبر داد و گفت: احمد را پرسپولیسی بدانید. بازیکن قابل و بزرگی که خوشبختانه به پرسپولیس بازگشته است. با حضور ایشان و چند مهره دیگر جایی برای جذب بازیکن بزرگسال نداریم.

او درباره پیشنهادات خارجی برای فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی تصریح کرد: هر دو نفر با باشگاه قرارداد دارند و اصلا چنین خبری نیست که بخواهند بروند. هیچ پیشنهاد رسمی از باشگاه هایی که آنها را بخواهند نداریم و اگر هم چنین نامه هایی به دستمان برسد بررسی کاملی می کنیم. آنها با پرسپولیس قرارداد دارند و آقای برانکو همچون سایر بازیکنان نظر نهایی را در خصوص شاگردانش می زند. هیچ تصمیمی را در این زمینه بدون مشورت و نظر آقای برانکو نمی گیریم.

ترکاشوند درباره احتمال میزبانی از الاهلی عربستان در بیشکک قرقیزستان تصریح کرد: این موضوع در حال بررسی است. یکسری مشکلات مانند پرواز مستقیم وجود دارد. باید برای رفتن به بیشکک چارتر بگیریم. امروز جلسه ای را با سرمربی تیم خواهیم داشت. با بررسی تمام جوانب نظیر آب و هوا و زمین چمن ورزشگاه و مسایلی نظیر رفت و آمد درباره این موضوع تصمیم گیری نهایی خواهیم کرد.آنها در AFC کاپ حضور دارند و می توانند از پس چنین بازی هایی برآیند.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره تغییرات احتمالی هیات مدیره این باشگاه هم گفت: این موضوع تنها به شخص وزیر ورزش و جوانان بستگی دارد و فعلا صحبتی در این زمینه طی روزهای گذشته نشده است.


وی درباره اینکه گفته می‌شود پرسپولیس قراردادی نجومی با آپشن‌های زیاد با شایان مصلح امضا کرده و استقلالی‌ها به همین دلیل او را جذب نکرده‌اند، تصریح کرد: اصلا چنین چیزی نیست. در دو سال گذشته که علی‌اکبر طاهری به باشگاه پرسپولیس آمده و من هم هستم هیچ چیزی به جز صداقت نبوده است. تمام قراردادها در فدراسیون فوتبال ثبت می‌شود و طاهری هم دستور اکیده داده است. هیچ چیزی بهتر از شفاف‌سازی نیست و هواداران ما حق‌شان است که بدانند. ما مصلح را با پایه قرارداد 400 میلیون تومان جذب کردیم. قرارداد او در فدراسیون ثبت می‌شود. البته یک سری آپشن‌ها مانند قهرمانی هست که مبالغش اصلا بالا نیست.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: روزی که مصلح به پرسپولیس آمد، گفت من از استقلال 800، 850 میلیون تومان پیشنهاد داشتم ولی خودم دوست داشتم به پرسپولیس بیایم. با دوستانش مانند محمد انصاری و چند پیشکسوت هم مشورت کرد و به پرسپولیس آمد.

ترکاشوند درباره اینکه پندار توفیقی، دبیر هیئت مدیره استقلال اعلام کرده پرسپولیس مبلغ بیشتری به مصلح پیشنهاد داده، خاطرنشان کرد: من نمی‌دانم این صحبت‌ها را از کجا آورده‌اند ولی من یک هفته، 10 روز قبل از اینکه به سمت استقلال برود با او توافق کرده و قراردادش را امضا کرده بودم. نمی‌دانم این اعداد را از کجا آورده‌اند.

وی در مورد جذب احتمالی اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی گفت: من چیزی نشنیده‌ام و این خبر را در روزنامه‌ها خوانده‌ام. این خبر را تکذیب می‌کنم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه به نظرش کدام تیم در بازار نقل‌وانتقالات موفق‌تر عمل کرده، تأکید کرد: نمی‌توانیم بگوییم چون هر تیمی نیاز خاص خود را دارد. اگر نیاز سرمربی آن تیم برطرف شود، می‌توانیم بگوییم در نقل‌وانتقالات موفق‌تر بوده است. من در خصوص تیم خودمان صحبت می‌کنم و می‌گویم که با توجه به انتخاب‌هایی که برانکو داشت و به ما اعلام کرد، صددرصد نفراتی را که می‌خواست، جذب کردیم. هواداران باید در این باره نظر بدهند ولی به نظر من نقل‌وانتقالات ما خیلی خوب بوده است.

ترکاشوند در پایان، در مورد اینکه برخی معتقدند تیم‌هایی که جوان‌گرایی می‌کنند و بازیکنان گمنام جذب می‌کنند، موفق‌تر هستند، گفت:  ما در فهرست‌مان چند جوان داریم که قطعا در روزهای آینده به تیم ما اضافه می‌شوند و اسامی آنها را خواهید شنید. برانکو تأکید زیادی به جذب جوانان دارد و اگر دقت کنید بازیکنانی که جذب کرده‌ایم، سن کمی دارند.

ترکاشوند

دژاگه

رفیعی

علیرضا هادیان :
۲۹ خرداد ۹۶
این ها همه جای خود ولی لطفا آقای نصیرزاده که آیین نامه های فدراسیون را خودشان تنظیم کرده اند ممکنه توضیح دهند مگر انتقال یک بازیکن بین دو باشگاه داخلی سقف مبلغ رضایت نامه ندارد!؟ خداتونو شکر ، ۱۰ درصد ، ۲۰ درصد اصلا شما بگو ۵۰ درصد رقم قرارداد بازیکن نه ۱۰۰ درصد ؟ 
مکر تأکید فیفا برای کنفدراسیون های تابعه نظارت بر عدم افزایش بی رویه ارزش بازیکنان نیست آقای نصیر زاده! شما که خودتان این بند را در آیین نامه آوردید چرا؟ 
مگر بجز بند ۲ ماده ۷ که ناظر بر انتقال بازیکن باشگاه داخلی به باشگاه خارجی است در جای دیگر می توان بصورت نامحدود و هر رقمی دلت بخواد توسط باشگاه مبدأ ، مبلغ رضایتنامه از بازیکن یا باشگاه مقصد اخذ کرد؟ 
این تخلفات را چه کسی باید پاسخگو باشد؟ بعد فتاحی سازمان لیگ با هر اتفاق کوچکی ، رقم قرارداد بازیکنای پرسپولیس و برانکو رو رسانه ای می کنه! 
اگر این بازیکن ۳ تا ۴ میلیارد می ارزد چرا از دستش دادید؟ لوکا بوناچیچ که از صدتای منصوریان بهتر می توانست از داریوش بازی بگیرد؟ این آب نبات چوبی رو برای خودتان نگه می داشتید بجای اینکه بازار نقل و انتقالات را به ویرانه تبدیل کنید. 
خدا پدر مادر طاهری رو بیامرزه که اینجوری به فوتبال یک مملکت ظلم نمی کنه. 
به قول نامجو مطلق با رقم این بازیکن می شد ۵ بازیکن در آکادمی استقلال پرورش داد که به مراتب از داریوش شجاعیان بهتر باشند. (کار نداریم که آکادمی شون هم مثل تیم بزرگسالانشون محله برو و بیا است) 
بازهم ببینیم وزیر محترم سکوت می کند! 
محمد جواد :
۲۹ خرداد ۹۶
درود فراوان بر پرسپولیس و هوادارانش.خسته نباشی آقای ترکاشوند.هر بازیکنی که برانکو خواست با یک مبلغ معقول جذب شد.انشالا سروش هم که بمونه تیم دیگه کمبود نخواهد داشت
666666 :
۲۹ خرداد ۹۶
من تعجبم از روزنامه هواداریه که تیتر میزنه رفیعی میماند اونم درحالیکه ترکاشوند گفته امیدوارم بماند. حالا اگر فردا اومده ونموند شما به عنوان روزنامه هوادارای چه پاسخی به هوادار داری بدی؟
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی