تغییر در هیات مدیره پرسپولیس

تغییر در هیات مدیره پرسپولیس

 سه عضو جدید وارد هیات مدیره پرسپولیس می شوند.

به گزارش پیروزی دیلی، با جدایی سه عضو هیات مدیره پرسپولیس، سه چهره جدید وارد هیات مدیره می شوند. گلزاده،زادمهر و گرشاسبی قرار است جای خود را به بهروز منتقمی، علی پروین و دکتر ذوالفقارنسب بدهند. اگر چه زمزمه هایی مبنی بر حضور محمد دادکان هم به عنوان عضو جدید هیات مدیره در برخی محافل شنیده می شود اما یک منبع موثق این خبر را رد کرد.
طاهری و جعفر کاشانی به همراه سه عضو جدید ترکیب کابینه پنج نفره هیات مدیره باشگاه را تشکیل خواهند داد و آنگاه هیات مدیره جدید مدیرعامل را انتخاب می کند تا دارنده حق امضا معرفی شود.
وزارت ورزش از دو باشگاه سرخابی خواسته برنامه و فهرست بودجه خود را برای فصل بعد ارائه داده و مطابق قانون تجارت بعد از تصویب توسط مجمع عمومی دو باشگاه وارد فاز عملیاتی می شود.
پیش از این وزارت ورزش به تنهایی نقش مجمع عمومی هر دو باشگاه را بر عهده داشت که این امر و داشتن مجمع مشترک برای دو باشگاه در یک سطح رقابت مخالف مقررات فیفا محسوب می شد. سال گذشته نمایندگان وزارت ورزش و کار و ارشاد و برنامه و بودجه به تفکیک در مجمع دو باشگاه منصوب شدند تا این معضل رفع گردد.اکنون شعبانی بهار، صالحی امیری و نوبخت در مجمع پرسپولیس و  طیب نیا، ربیعی و احمدی در مجمع استقلال حضور دارند.هیات مدیره استقلال هم با تغییراتی همراه خواهد بود.
 

تغییرات

هیات مدیره پرسپولیس

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی