دربی خیریه با حضور ستاره‌های قرمز و آبی در تهران

دربی خیریه با حضور ستاره‌های قرمز و آبی در تهران

دربی هنرمندان با حضور چهر‌ه‌های محبوب قرمز و آبی هنر و ورزش ساعت 12 روز جمعه (اول دی ماه) در ورزشگاه آرارات تهران انجام می‌شود که در این راستا کنفرانس خبری برخی از اعضای این 2 تیم و اصحاب رسانه امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ باشگاه ستارگان هنر ایران برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه و یاری رساندن در حل مشکل مسکن آسیب‌دیدگان، در نظر دارد با کمک موسسه خیریه عترت بوتراب، بازی خیریه‌ای برگزار کند تا عواید حاصل از آن به زلزله‌زدگان غرب کشور واریز شود. این بازی خیریه که با حضور چهر‌ه‌های محبوب و مشهور هنر و فوتبال برگزار خواهد شد، این بار نام دربی را یدک می‌کشد تا جذابیت بیشتری داشته باشد. به این صورت که چهره‌های هنری و ورزشی در 2 تیم قرمز و آبی تقسیم می‌شوند تا مقابل هم قرار بگیرند و بازی دوستانه را جمعه در ورزشگاه آرارات تهران انجام دهند.
بر همین اساس، صبح امروز کنفرانس خبری این بازی با حضور برخی ستارگان قرمز و آبی در دفتر موسسه خیریه عترت بوتراب برگزار شد. در این جلسه ابتدا، جوانشیر مدیرعامل این خیریه از دلایل حمایتش از دربی خیریه صحبت کرد: «وقتی متوجه شدیم تیم ستارگان هنر قرار است یک دربی خیریه برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور برگزار کند، خیلی خوشحال شدیم و تصمیم گرفتیم در این راه به آنها کمک کنیم تا بازی به بهترین شکل ممکن انجام شود و در این امر خیر سهیم باشیم.»

هومن جوادی مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر هم که پیش از هر چیزی از آخرین حضور خود در بازی‌های خیریه و حضور فقط به عنوان مدیر در کنار باشگاه ستارگان هنر خبر داده بود، در مورد دربی خیریه می‌گوید: «برای کمک به ساخت مسکن عزیزانی که در زلزله کرمانشاه دچار خسارت زیادی شدند تصمیم گرفتیم یک بازی خیریه برگزار کنیم. ما تا الان 700 بازی خیریه برگزار کردیم که این بازی به گونه‌ای متفاوت با بازی‌های قبلی است. به این صورت که این بار تصمیم گرفتیم هنرمندان مقابل هنرمندان قرار بگیرند. چون قبلا همیشه هنرمندان مقابل تیم‌های فوتبال قرار می‌گرفتند که به هر حال این مساله بدون توجه به نتیجه آن، چندان پایاپای نبود. به همین دلیل این بار هنرمندان به 2 تیم قرمز و آبی تقسیم می‌شوند و مقابل هم قرار می‌گیرند که البته در این زمینه از پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال هم دعوت کردیم تا کنارمان باشند و به جذابیت این بازی خیریه کمک کنند. ضمن اینکه بازی شکل فوتبالی‌تری پیدا کند.»

جوادی با اشاره به حضور بانوان برای این بازی، ادامه می‌دهد: «امیدوارم از این بازی خیریه حمایت شود. حمایت از یتیمان درس حضرت علی (ع) بود که امیدواریم از این درس بتوانیم به بهترین نحو استفاده کنیم و به کمک یتیمان برویم. ما خیلی دوست داشتیم برای این بازی خیریه بانوان هم بتوانند حضور پیدا کنند اما هنوز بحث حضور بانوان قطعی نشده و منتظر مجوز هستیم. به هر حال حضور خانواده‌ها در این بازی می‌تواند کمک زیادی به جذابیت بازی داشته باشد.»

محمدرضا عیوضی خواننده پاپ هم در رابطه با برگزاری این بازی خیریه و حضورش در آن، توضیح می‌دهد: «از موسسه خیریه عترت بوتراب که بانی برگزاری این بازی خیریه شد، ممنونم و خیلی خوشحالم قرار است کاری کنیم که کمکی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه باشد.»

نیما نکیسا عضو تیم قرمز ستارگان هنر هم که در این جلسه حضور داشتند، در رابطه با برگزاری دربی خیریه می‌گوید: «خدا را شکر که توفیقی نصیب‌مان شد تا بتوانیم برای مردم شریف کشورمان حرکتی انجام دهیم. استقلال و پرسپولیس بزرگانی داشته که همیشه در کارهای خیر پیش‌قدم و ثابت قدم بودند اما الان این عزیزان در کنارمان نیستند و به دیار دیگری رفتند. امیدواریم این بازی خیریه باعث شادی روح این عزیزان شود و ما بتوانیم دنباله‌رو راه آن‌ها باشیم. ضمن اینکه تلاش می‌کنیم بازی خیریه باعث رضایت مردم کرمانشاه باشد و اینکه بتوانیم برای نگاه ویژه‌ای به سرزمین‌مان گامی برداریم.»

علی خسروی پیشکسوت داوری که قرار است ناظر بازی خیریه باشد، درباره داور این بازی می‌گوید: «من از کمیته داوران درخواست کردم که برای دربی خیریه به ما کمک کند که آنها با روی باز پذیرفتند و حتی گفتند چرا برای این دربی داورانی مثل علیرضا فغانی و یا سعید مظفری‌زاده که دربی‌های زیادی را سوت زدند، نباشند؟ به همین دلیل قرار است یکی از این داوران دربی خیریه را سوت بزنند.»

پویا امینی بازیگر تلویزیون و سینما که عضو تیم آبی هنرمندان هستند، با اشاره به این بازی خیریه ادامه می‌دهد: «امیدوارم روز جمعه اتفاق خاصی بیفتد. یک اتفاق ویژه برای یک بازی خیریه ویژه. این بار شاید شکل در کنار هم بودن‌مان تغییر کند اما مطمئنم می‌توانیم اتفاق خاصی خلق کنیم.»
بابک زرین آهنگساز کشورمان هم یکی دیگر از حاضران در این کنفرانس بود که در مورد حضورش در این بازی می‌گوید: «تلاش می‌کنیم این بازی باعث شود اتفاقات خوب، در این مملکت بیشتر بیفتد و بازی خوبی شود.»

هومن حاج‌عبداللهی بازیگر تلویزیون هم که با سریال پایتخت محبوبیت بیشتری پیدا کرده، در رابطه با اینکه چطور شد بعد از مدت‌ها در این تیم حضور پیدا کرد، توضیح می‌دهد: «این روزها خیلی مشغله کارى دارم و نمیتوانم در کنار تیم حضور داشته باشم اما از بخت و اقبال بلند من است که این بار می‌توانم در بازی خیریه حضور داشته باشم. البته من خیلی فوتبالی نیستم و بازی هم بلد نیستم اما به نیت رقم زدن یک اتفاق خوب آمدم تا در کنار دوستان آبی باشم و مقابل تیم قرمز بازی کنم.»
علی فرهنگی مدیر روابط عمومی باشگاه ستارگان هنر ایران هم با بیان اینکه اهداف خیریه باشگاه بخشی از زندگی‌اش شده، می‌گوید: «به خاطر اهداف خیریه باشگاه، این باشگاه حالا بخشی از زندگی من شده. معمولا برای این قصه‌ها اتفاقی نمی‌افتد مگر با حضور پر رنگ مردم. ما نیاز به حمایت داریم که امیدوارم مردم از این بازی خیریه استقبال کنند و جمعه شاهد یک بازی پرهیجان و شاد باشیم.»
علی عبدالمالکی خواننده پاپ هم که در تیم ستارگان هنر حضور دارد، صحبت‌هایش را با یک شوخی در مورد داوران شروع می‌کند: «تیم ما خیلی خوب بازی می‌کند اما داوران بعضی وقت‌ها اشتباهاتی دارند که به ضرر ما تمام می‌شود. امیدوارم دربی خیریه بازی خوبی باشد و کمکی برای هموطنان که دچار زلزله شدند.»

طبق صحبت‌هایی که انجام شد قرار است پیش از شروع دربی خیریه که جمعه ساعت 12 ظهر در ورزشگاه آرارات تهران برگزار می‌شود، به دلیل درگذشت صالحی پیشکسوت داوری کشورمان، یک دقیقه سکوت انجام شود. ضمن اینکه این دربی قرار است هر سال در روز ولادت حضرت محمد (ص) به صورت ثابت برگزار شود تا به نیازمندان کمک شود. شعار تیم ستارگان هنر ایران هم با حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 روسیه «ایران+ 15» است که برای صعود ایران از گروهش ابراز امیدواری می‌کند.

در پایان هم با رونمایی از لباس تیم‌های قرمز و آبی دربی خیریه باشگاه ستارگان هنر، اسامی 2 تیم به شرح زیر اعلام شد:
تیم آبی که سرمربیگری آن به عهده حسن روشن و سرپرستی آن را مجید مظفری و عبدالرضا اکبری پذیرفتند، با بازیکنانی چون پویا امینی، هومن حاج عبداللهی، بهنام بانی، سیدجواد هاشمی، امیرعباس گلاب، مهدی ماهانی، امیرعلی دانایی، حامد برادران، پندار اکبری، علی صالحی، کاوه خداشناس، شاهین آرین، سامان صفاری، مجتبی پوربخش، مجید نامجوطلق، پرویز برومند، حسین کاظمی، فرزاد مجیدی، آرش برهانی و ادموند اختر آماده این بازی خواهند شد.

در تیم قرمز هم که محمدرضا مهدوی سرمربی آن است و سرپرستی تیم را سیروس الوند و بابک صحرایى به عهده گرفتند، بازیکنانی مثل هومن جوادی، نیما نکیسا (در صورتی که نکیسا نتواند حضور پیدا کند داود فنایی جایگزین خواهد شد)، علی لهراسبی، علی عبدالمالکی، محمدرضا عیوضی، بابک زرین، حمید حامی، فرهاد جواهرکلام، منوچهر هادی، مهدی صالح پور، مسعود صادقلو، بهرنگ علوی، رامین راستاد، حمید اصغری، بنیامین مظفری، آرش نوایی، ادموند بزیک، علیرضا امامی فر، وحید هاشیمان، علی کریمی حضور خواهند داشت.

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی