مانوئل ژوزه علیه قرارداد گادوین منشا !

مانوئل ژوزه علیه قرارداد گادوین منشا !

با توجه به حکم فیفا درباره مانوئل ژوزه ، پرسپولیس از عقد قرارداد با گادوین منشا محروم است .


به گزارش پیروزی دیلی،  مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در اظهار نظری صریح روز دوشنبه اعلام کرد :"ما نمی گوییم که هیچ پرونده ای نباید در فیفا داشته باشیم اما آنهایی که حکم برایش صادر شده و محکوم به پرداخت هستیم باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود."

 

این حرف تاج در واکنش به اصرار پرسپولیس برای استخدام گادوین منشا است.

 

در این باره احمدرضا براتی مسئول کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال می گوید: آن چه که آقای تاج به آن استناد کرده موضوع حکم قطعی فیفا درباره پرونده مانوئل ژوزه است که پرسپولیس علیه آن به دادگاه casشکایت برده است. با این حال با توجه به مصوبه ما در فدراسیون  درباره احکام فیفا، پرسپولیس حق عقد قرارداد با بازیکن خارجی ندارد!

 


باشگاه پرسپولیس در فصل جاری نزدیک به 7 میلیارد تومان از بدهی های خارجی خود را پرداخت کرده اما این رشته سر دراز دارد.

صبا :
۲۶ ارديبهشت ۹۶
ما که حریف حسادت و غرزوزیهایتان نمی شویم و پس بنازید ولی فراموش نکرده و نمی کنیم خدایی هست و ما توکل مان همان خدایی است که شمانادیده می انگاریدش .....
خدایامراقب پرسپولیس من باش.
علیرضا هادیان :
۲۵ ارديبهشت ۹۶
و حالا نوبت آقای براتی است ! هردم از این باغ بری می رسد. آقای براتی عزیز و گرامی منظور ما و تعریف از حکم قطعی یعنی حکم نهایی که لازم الاجرا و غیر قابل اعتراض است مگر ترمینولوژی جدید حقوق را فدراسیون فوتبال ایران نوشته باشد! تا زمانی که حکم قابلیت اعتراض حتی یک مرحله  و در یک مرجع بالاتر را دارد حکم قطعی محسوب نمی گردد. 
احتراما برادر من، صرفا و بدوا پذیرش اعتراض به یک حکم صادره از دادگاه بدوی توسط یک مرجع بالاتر جهت رسیدگی مجدد خود به معنی آن است که ممکن است حکم بدوی درست و قانونی و مطابق مدارک و شواهد ابرازی -ولو جدید- صادر نشده باشد. این به معنای آن نیست که لزوما رای اولیه غلط است ولی به معنای معلق شدن حکم تا تعیین و تکلیف نهایی است. اصلا تعریف رسیدگی مجدد یعنی چی؟ شما تعریف کن ما یاد بگیریم لطفا! 
باورم نمی شد روزی را ببینم که بجای اینکه بر اساس قوانین از یک اشخاص خودی یا مملکتم مقابل اجانب دفاع کنم ، مجبور باشم قوانین را برای خودی توضیح بدهم تا از اجانب دفاع نکند. 
با این کارها دارید به فیفا آلارم می دهید که ما و باشگاههای ما از پیش محکومند و حق با فیفاست که هرکس از مادرش قهر کند و برود فیفا و بگوید من از مثلا هادیان طلب دارم ، بدون بررسی اسناد و مدارک طرف ، غیابی رأی به نفع مدعی صادر کند چون فدراسیون فوتبال ایران باشگاه را متقاعد می کند که باور کند بدهکار است! 
با اینگونه اظهارنظرها مارا که حتما ولی آنان را هم ک حقوق نمی دانند به تعجب وا داشته اید. 
آخه چه ایرادی دارد اینقدر انسان تواضع داشته باشد که بگوید اشتباه کردم و اشتباه خود را تصحیح کند؟ این مصوبه که شما طرح و تصویب کرده اید به والله دفاع ندارد ، خجالت دارد. 
ادامه پیدا کند ترجمه متن مصوبه شما و پیشنهاد اصلاحی ما را هردو روی سایت FIFA در صفحه پرسپولیس می گذاریم دنیا و فیفا نظر بدهند. عواقب بعدی آن هم گردن شما! 
عزیزجان ، استاد ، آقای براتی حکم قطعی آنست که برای استقلال صادر شد و محروم شدند. برای تراکتورسازی صادر شد از پنجره نقل و انتقالات محروم شد ولی شما در فدراسیون حکم را کامل اجرا نکردید و ۸ امتیاز را کسر نکردید! برای ساهان صادر شده و ترتیب پرداخت را داده اند ولی پرداخت نکرده اند و هنوز پرونده مختومه نشده است. 
استقلال دارد بازیکن ازبک می گیرد ، سپاهان مربی کروات و بعلاوه تراکتور همه منتظر اند طولانی شدن زمان نقل و انتقال (سناریوی جدیدتان) کمک کند مشکل همه شان با بستن پرونده شان حل شود. این معنای عدالت است!؟ 
روزگار خوش 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی