وکیل و مشاور حقوقی باشگاه: دادگاه داوری ورزش (C.A.S) رأی را تا اول تیر 97 صادر می‌کند

وکیل و مشاور حقوقی باشگاه: دادگاه داوری ورزش (C.A.S) رأی را تا اول تیر 97 صادر می‌کند

وکیل و مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ نامه جدیدی از دیوان داوری ورزش (C.A.S) دریافت نکرده‌ایم.
به گزارش پیروزی دیلی،مهدی ذاکر وکیل و مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه، در خصوص آخرین وضعیت پرونده محرومیت باشگاه در C.A.S اعلام داشت؛ پرونده در دادگاه حکمیت ورزشی تحت رسیدگی است و وکلای خارجی باشگاه به صورت ویژه و مستمر پرونده را پیگیری می‌نمایند.

وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده با ذکر اینکه هیچ رأیی از C.A.S صادر نشده و موارد مطروحه در رسانه‌ها، گمانه‌زنی رسانه‌ای است، بیان داشت: پس از جلسه استماع در تاریخ 3/2/1397 که با حضور سرپرست باشگاه و وکیل خارجی انجام شد، دادگاه داوری ورزشی طی دو نوبت، موعد اتخاذ تصمیم در این حضور را تمدید نموده است که اخیر در تاریخ یکم خرداد موعد اتخاذ تصمیم را برای یک ماه دیگر تمدید و چنانچه مجددا تجدید ننمایند تا تاریخ یکم تیر ماه نتیجه آن دادگاه اعلام می‌شود.

ذاکر در ادامه افزود: باشگاه ریزه اسپور مکاتبه خوبی با C.A.S انجام و صراحتا اعلام نموده است که طی مذاکرات با باشگاه پرسپولیس، حسن نیت باشگاه، احراز و ریزه اسپور به دنبال محکومیت و محرومیت باشگاه پرسپولیس نیست. از طرف دیگر وکلای خارجی پرونده نیز به صورت مستمر پیگیر نتیجه دادگاه می‌باشند.

وی در ادامه گفت: طبق مقررات دادگاه (C.A.S)چنانچه طرفین پرونده خواستار محرمانه ماندن و عدم افشای جزئیات پرونده باشند، اطلاع رسانی در خصوص پرونده، جزئیات و کلیات جلسات و سایر موارد حتی در سایت رسمی دادگاه داوری ورزش درج نخواهد شد و حتی مکاتبات و رای(C.A.S) به فدراسیون‌ها نیز ارسال نمی‌گردد.

مهدی ذاکر در پایان با اشاره به ماده 6 مقررات تعیین وضعیت و نقل و انتقالات فیفا بیان داشت: چنانچه به هر علت نتیجه دادگاه منفی باشد که امیدواریم اینگونه نباشد، با تجویز ماده موصوف و با توجه به خاتمه نقل و انتقالات در تاریخ 12 شهریور 1397 و انجام محرومیت، باشگاه پرسپولیس می‌تواند تحت شرایطی و مطابق قانون پس از تاریخ مذکور بازیکن آزاد ثبت نماید. البته در این خصوص، استعلام انجام شده که منتظر پاسخ فیفا هستیم.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی