پدر سردار آزمون: آغازگر هجمه ها علیه پسرم برانکو ایوانکوویچ بود

پدر سردار آزمون: آغازگر هجمه ها علیه پسرم برانکو ایوانکوویچ بود

خلیل آزمون انتقادات تندی را متوجه سرمربی پرسپولیس کرد.

به گزارش پیروزی دیلی، خلیل آزمون، پدر سردار آزمون درباره انتقادها نسبت به پسرش اظهار داشت آغازگر این هجمه ها برانکو بود که گفت سردار می خواهد طارمی را با خود به روسیه ببرد ولی برانکو باید سرنوشت آرسن ونگر با به یاد بیاورد.


سردار آزمون این روز‌ها با انتقادات بسیاری در خصوص عملکردش در تیم ملی فوتبال ایران روبه‌رو است. انتقاد‌هایی که برخی از آنها چندان هم منطقی نیست.

 

خلیل آزمون، پدر سردار درباره این هجمه‌ها علیه پسرش اظهار داشت: این هجمه‌ها از زمانی آغاز شد که نزدیکان برانکو به او گفتند سردار می‌خواهد طارمی را به روستوف ببرد.

 

 وی افزود: برانکو این حرف‌ها را قبول کرد و همین باعث شد هواداران پرسپولیس با سردار دچار مشکل شوند. از آن به بعد افکار پرسپولیسی‌ها نسبت به سردار بد شد. البته سردار تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال را دوست داشته و قلب پاکی دارد، اما نمی‌دانم این چه برخوردی بود که برانکو در قبال سردار انجام داد. آقای برانکو با این کاری که کردی دل یک جوان را سوزاندی، ولی فوتبال بی‌رحم است. یک روز همین هواداران پرسپولیس، اگر برانکو نتیجه نگیرد علیه او شعار داده و از او می‌خواهند که پرسپولیس را ترک کند.

پدر سردار آزمون خطاب به برانکو تصریح کرد: آقای برانکو چطور نمی‌دانی مربیگری پایدار نیست و امکان دارد یک روز با همین تماشاگران هم به مشکل بخوری. آرسن ونگر را یادتان می‌آید؟ در آرسنال به او کلی احترام می‌گذاشتند، اما در نهایت انواع و اقسام ناسزا‌ها را نثارش کردند و به او گفتند این تیم را ترک کند. از شما می‌خواهم خودت را پشت هواداران پنهان نکنی. این کار شما درست نیست که هواداران را علیه سردار تحریک می‌کنید. روزی می‌رسد که از ایران می‌روید و همه این اتفاقات پشت پرده عیان می‌شود.

آزمون که چند ماه قبل پیامکی برای برانکو ارسال کرده بود درباره این موضوع هم خاطرنشان کرد:چرا متن پیام مرا به مردم نشان ندادید؟ چرا نگذاشتید مردم بدانند من چه حرف‌هایی زدم؟ شما در آن قضیه هم کاری کردید که برخی از مردم به سردار انواع و اقسام ناسزا‌ها را بگویند، من سال‌ها بازیکن و مربی بوده‌ام و می‌دانم که چه خبر است. من ۸ سال بازیکن تیم ملی ایران بودم. یک سال مربیگری تیم ملی جوانان ایران کنار ست کوویچ را بر عهده داشتم. سرمربی تیم‌های لیگ برتری جواهری، برق کرمان و گل گهر سیرجان بودم و نایب قهرمان ایران و آسیا شدم. آیا می‌دانید سیرجان کجاست؟ آیا می‌دانید برای اولین‌بار برق کرمان را به لیگ برتر آوردم و یا جواهری و نئوپان گنبد را به عنوان چهارم لیگ ایران رساندم؟ آیا می‌دانید ۳۰ بازیکن تحویل تیم ملی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان دادم؟ این‌ها را گفتم تا بدانید اگر حرفی می‌زنم پشت آن سال‌ها تجربه است.

وی گفت: من به پسرم افتخار می‌کنم. چون از والیبال به فوتبال آمد و موفق هم شد. حالا یک مقایسه انجام می‌دهم. نیم فصل اول سردار برای روبین کازان گل نزد، ولی هیچ‌گاه هواداران او را مورد اهانت قرار ندادند. فقط تشویق کردند و در نهایت هم درخشید و چند گل برای روبین کازان به ثمر رساند. همین حالا هشدار می‌دهم، در این ورزش هر اتفاقی برای سردار رخ دهد برای بقیه بازیکنان هم می‌افتد. سردار فقط خودش را فنا کرد که به دیگران توهین نشود. فقط امیدوارم آنهایی که توهین می‌کنند فرزندانشان یک روز در تیم ملی باشند و بفهمند که چه توهین‌هایی می‌شنوند و چه سختی‌هایی را تحمل می‌کنند. آرزوی صبر برای پدر‌ها و مادر‌های ورزشکاران می‌کنم که در چنین روز‌هایی قدرت تحمل شان بالا برود.

آزمون در پایان خاطرنشان کرد: از آقایان خیابانی، امیر قلعه‌نویی، زادمهر، استیلی و پیوس و محمد تقوی تشکر ویژه می‌کنم. من به یاد ندارم پیشکسوتی اینچنین در حق سردار خوبی کرده باشد. در روسیه این حرف هست که من به‌عنوان یک والیبالیست پرش را به فوتبال سردار اضافه کردم. آنها کلی از من تشکر می‌کنند، اما پاداش من که چندین سال به کشور عزیزم خدمت کردم توهین به پسرم است. واقعا ممنونم از برخی مردم ایران، دست‌شان درد نکند.

برانکو ایوانکوویچ

سردار ازمون

پدر سردار آزمون

علی :
۱۱ تیر ۹۷
با سلام و عرض ادب

با توجه به صحبتهای آقای خلیل آزمون پدر سردارآزمون لازم دیدم این نکته رو به ایشون یادآور بشم که: اولا که هواداران پرسپولیس همیشه قدردان تلاشهای سردار بوده و خواهیم بود و هر هواداری اینو میدونه که سردار تو تیم ملی کاری رو انجام میده که سرمربی ازش میخواد و اونم انصافا همه تلاششو کرد و اما......پدر خوب!! تنش میان هوادارها با شخص شما ازوقتی شروع شد که واسه عزیز شدن پیش کی روش علیه برانکو اونم بدون دلیل مصاحبه کردی و اینو فراموش کردی که خط قرمز ما پرسپولیسه و پیامک تهدیدآمیز واسه سرمربی محبوب ما فرستادی و خب جوابشو گرفتی الان هم باز داری اشتباهتو تکرار میکنی!!! بهتره بذاری سردار با توجه به تواناییهاش فیکس تیم ملی بشه نه مجیزگویی پدرش در حمایت از کی روش!!!  و بجای پیشگویی و مقایسه برانکو و ونگر بهتره اینو بدونی و شک نکنی که اگه قرار باشه بین برانکو و کی روش یکی تو ایران بمونه اون شخص برانکو ایوانکوویچ هستش نه کی روش...این پیشگویی نیست و واقعیته...اگه خواستی به سرمربی محبوبت بگو رو حرفش وایسه تا ببینیم کی تو ایران میمونه...ما آماده ایم به ایشون نشون بدیم هوچیگری آخرش به کجا ختم میشه.
داود پورحاجی :
۱۰ تیر ۹۷
سلام
حرفهای مطرح شده پدر سردار آزمون در خصوص طارمی  و برانکو را من و دوستانم که همگی پرسپولیسی هستیم الان در مصاحبه پدر سردار مطلع شدیم و قبل از این در صحبت با یکدیگر که عملکرد سردار را نقد میکردیم و اعتقاد داشتیم که در هر بازی اواسط نیمه دوم سردار باید با قوچان نژاد تعویض گردد ربطی به مسائل ادعا شده توسط پدر سردار ندارد
پس ایشان دنبال توجیح مسائل نباشد
سردار آزمون و رضا قوچان نژاد دوستتان داریم
داود پورحاجی :
۱۰ تیر ۹۷
سلام
حرفهای مطرح شده پدر سردار آزمون در خصوص طارمی  و برانکو را من و دوستانم که همگی پرسپولیسی هستیم الان در مصاحبه پدر سردار مطلع شدیم و قبل از این در صحبت با یکدیگر که عملکرد سردار را نقد میکردیم و اعتقاد داشتیم که در هر بازی اواسط نیمه دوم سردار باید با قوچان نژاد تعویض گردد ربطی به مسائل ادعا شده توسط پدر سردار ندارد
پس ایشان دنبال توجیح مسائل نباشد
سردار آزمون و رضا قوچان نژاد دوستتان داریم
حسین :
۱۰ تیر ۹۷
ای کاش پدر سردار اجازه می داد پسرش بزرگ بشه و به بلوغ فکری و روحی برسه کاش بجای توهم زدن در مورد برانکو و خوش خدمتی کردن به ارباب کیروش دستای پسرشو ول می کرد تا خودش راه بره کاش به سردار می گفت دست از بچه بازی برداره تا فوتبالش از بین نره کاش بجای اضافات گفتن در مورد برانکو به پسرش یاد میداد دست از  سریک برداره به فوتبالش برسه . در ضمن پسر شما سایه علی دایی هم نمیشه. دایی همیشه حقشو تو زمین فوتبال گرفت نه با زورو تهدید باباش و لوس بازی
Behnam :
۱۰ تیر ۹۷
در این آشفته بازار تو هم برای مطرح شدن به چهره کسی چون برانکو پنجه بکش هم مشهور میشی هم پسرت عزیز دردونه کی روش میشه هم با فرافکنی بازی ضعیف پسرت رو پوشش بده اما نخواه با رزومه سازی خودت رو هم سنگ برانکو فرض کنی از کوزه همان برون تراود که در اوست! در شگفتم که چرا دوستان در روزنامه خوشنام پیروزی پاسخی درخور به این نوکیسگان ، هتاکان و مجیزگویان نمیده!!!؟۸
امیر :
۱۰ تیر ۹۷
آغازگرش چشای سرخ پسرت و بهزاد لیتو بود 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی