48ساعت پس از جشن قهرمانی / آنکه تحمل سنگینی لوگوی پرسپولیس روی پیراهنش را ندارد در لیست فروش!

48ساعت پس از جشن قهرمانی / آنکه تحمل سنگینی لوگوی پرسپولیس روی پیراهنش را ندارد در لیست فروش!


نام پرسپولیس آنقدر بزرگ و افتخاراتش آنقدر هست که حتی تا ده سال دیگر هم قهرمان نشویم ، هوادار ناز بازیکنی که لوگوی وزین پرسپولیس بر روی پیراهنش سنگینی می کند را نکشد!
 
به گزارش پیروزی دیلی ـ هواداران پرسپولیس که در سرما و گرما و ناملایمات روزگار یار دوازدهم تیم شان هستند ، در فضای حقیقی و مجازی مقابل بدخواهان پرسپولیس بارها و بارها ایستاده اند تا خم به ابروی نفرات تیم شان در زمین نیاید و بازهم بدون قطره ای چشمداشت مالی و بی جیره و مواجب تا ابد خواهند ایستاد انتظار دیدن ناز و کرشمه و طاقچه بالا گذاشتن و بازار گرمی کردن برخی بازیکنان باشگاه محبوبشان را ندارند. هواداری که در ورزشگاه خودی هم میهمان است و از امکانات محروم! ولی میاید تا لرزه بر اندام رقبا چیره شود نه حریف بر تیمشان و در فضای مجازی نیز مورد بدترین هجمه های هواداران رقبا قرار می گیرد و براستی می جنگند تا کسی بخود جرأت ندهد عشقش را زیر سؤال ببرد یا نام پرسپولیس را با خاک یکسان کند! هواداری که پرسپولیس هویت اوست و باید مایه فخر بازیکنانی باشد که در زیر سایه نام پرسپولیس توپ می زند. 
این روزها این هوادار با آنکه تیمش به دبل قهرمانی رسیده غمگین و آشفته است. به این هوادار باشد نه جریمه ای را می بخشد نه بازگشت یک مدیر را از تصمیمش حتی اگر تبعات داشته باشد. اصول حرفه ای هم بر ثبات یک مدیر بر تصمیم گرفته شده تأیید و تأکید دارد. اما همین هواداران بخاطر رفع دلواپسی از سر باشگاه شان به تصمیم بر تصمیم گرشاسبی احترام گذاشت. حالا در آستانه یازدهمین جشن قهرمانی پرسپولیس شواهد نشان می دهد که صبر این هوادار لبریز شده است. نمی تواند هم از خودی ببیند هم از غریبه و حق هم دارد. 
باور داریم در دنیایی که سرعت در تصمیم گیری و حرکت رو به جلو حرف اول را می زند و راکد و ساکن ماندن بر سر یک موضوع راه پیشرفت را سد می کند نمی خواهیم اتوبوسی باشیم که آنقدر منتظر تکمیل صندلی هایش می ایستد تا مسافران دیگرش هم عطایش را به لقایش می بخشند و پیاده شوند! حقیقت دنیای حرفه ای ایجاب می کند حتی اگر در ابتدای مسیر ظرفیت کامل نشود باید حرکت کرد و از بلاتکلیفی گریخت و چشم امید به میانه راه این فصل طولانی داشت. 
امید داریم مسافران فصل قبل مان را به تمامی در اختیار داشته باشیم اما این بدان معنی نیست که هوادار تا ابد منتظر می ماند که نام بزرگ پرسپولیس آلت دست برخی ایجنت ها و یک عده بدخواه این باشگاه شود. پیشنهاد ما به باشگاه پرسپولیس بدون ذره ای تعارف عمل به اصول حرفه ایست و ۴۸ ساعت پس از جشن قهرمانی فرصت کمی برای بازیکنان برای تعیین تکلیف قرارداد خود نیست که یا تمدید کنند یا درب خروجی باشگاه را به دنبال پیشنهادات پر طمطراق خارجی و داخلی مورد ادعای خود و برخی رسانه ها در پیش بگیرند. حتی اگر پنجره نقل و انتقالاتی بر رویمان گشوده نشود هم می توان یا مسیر قرارداد داخلی بستن با بازیکنان جدید و انتقال قرضی آنان تا نیم فصل به دیگر تیم ها را در پیش گرفت یا گزینه دوم یعنی ادامه دادن راه با هر آنچه داریم تا نیمه فصل که بتوانیم بازیکن جدید جذب کنیم.   
قطعا پرسپولیس ایران آنقدر افتخار و جام دارد که تا ده سال دیگر هم قهرمانی نگیرد هواداران ارتش سرخ آسیا نیاز ندارند ناز بازیکنی را بکشند که احساس کند لوگوی پرسپولیس روی پیراهنش سنگینی می کند! 
محمد ریحانی :
۲۷ ارديبهشت ۹۷
با سلام خدمت دوستان و دلسوزان باشگاه بزرگ پرسپولیس
در ابتدا از دوستان و نویسنده مطلب فوق بابت نظر مخالف عذر میخام ولی چند نکته باید عرض کنم،١ هوادار واقعی پرسپولیس فوتبال رو خیلی حرفه ای میفهمه و دنبال فوتبال زیباست که نتایج ابتدائی فصل ١٥ نشانگر این موضوع است ،در حال حاضر پرسپولیس خوب بازی نمیکنه و نتایج هم به طور سینوسی شده ،که متاسفانه حامیان اقای برانکو حاضر به قبول این موضوع نیستند بله تیم با اقای برانکو أوج گرفت قهرمان شد ولی قرار نیست چشم بر ضعف تیم ببندیم متاسفانه حمایت از اقای برانکو به قدری وحشتناک شده که کسی نمیتونه کلامی انتقاد به زبان بیاره مانند زمان علی پروین اسطوره تیم شده که بعضی افراد با چاقو به جون هوادار می افتادند و در اخر حمایت های کور کورانه منجر به حیا کن رها کن رسید ،موضوع دوم میفرمایید کسی از پرسپولیس بالاتر نیست و کاملا مورد قبول ، اقای برانکو هم مستثنی از این موضوع نیستند.و مطلب بعد چطور سالهای گذشته که بازیکنان ناز میکردند از این مطالب نمیگذاشتند که تا ٤٨ ساعت بعد اگر نشد بی خیال بشید؟؟اقای گرشاسبی با هوادار صادق باشید بگید برانکو مسلمان رو نمیخاد و خودتون رو خلاص کنید چرا فرافکنی میکنید؟؟مگر بازیکنانی که فیکس تیم بودند برای قرارداد اومدند ؟؟اما در مورد مسلمان که نشون داد دنبال حاشیه برای تیم نبود ،برانکو صادقیان و رضاییان رو از تیم اخراج کردند و گفتند رامین فکر خودش بوده هوادار هم قبول کرد الان مسلمان چه کرده ؟؟ کدوم بازیکن تو دنیا هست از نیمکت نشینی راضی باشه از بازیکن کوچک تیم ها تا بزرگانی چون مسی و رونالدو، ایا بارسلونا کوچکتر از مسی هست ولی ناز بازیکنش رو هم میکشه و به راحتی نمیگه هر طور صلاح میدونی ،و حرف اخر امیدوارم در اخر فصل اینده بنده شرمنده حرفهای امروز در مورد برانکو باشم  نه اینکه وسط فصل شعار حیا کن رها کن بشنویم ، بنده هوادار باشگاه پرسپولیس هستم و نه اقای برانکو و نه روزنامه پیروزی همه ی روز هستند فردا نیستند.ولی باشگاه و هوادار و نه لیدر تا اخر پای تیم هستند،امیدوارم ادمین محترم نظر بنده را نیز چاپ نمایند 
امید :
۱۱ ارديبهشت ۹۷
ببخشید خدمت آقای  علی کمند...
منشا و رسن قرارداد دارن و باید بمونن...
از پنج بازیکنی که قراردادشان تا آخر فصل تمام می شود فقط مسلمان به هر دلیلی بازی نمی کنه این روزها...چهارتای دیگر که فیکس هستند چرا تمدید نمی کنند؟! این جو سازیهای خاله زنکی رو جمعش کنید دیگه؛باید هوادار به نظر سرمربی موفق تیم احترام بذاره؛کسی که پرسپولیی رو فقط برای بازی زیبا و برد بخواد هوادارنماست نه هوادار...هوادار واقعی در هر حالتی از تیم محبوبش حمایت می کنه...

علیرضا هادیان :
۱۰ ارديبهشت ۹۷
علی آقا کمند با احترام و صرفا برای آنکه برای دیگران این طرز تفکر الگو نشود
۷۰ هزارتا نه ۶۰ هزارتا ! اگر مشکل ۸۱۱۶ صندلی خالی است برای آن دلایل دیگری سراغ بگیرید! مثلا حداقل ۵۰۰ هوادار پرسپولیس مثل خود من ( عکس موجود است ) به لطف نیروهای امنیتی در کنار برادران هوادار سپیدرود پشت دروازه در جایگاه میهمان نشسته بودیم ! 
ولی فقط یک مورد بگویم که فکر کنم برای امثال شما کافی باشد و آن اینکه زمان تعویض محسن مسلمان ورزشگاه یکپارچه او را تشویق کردند و این یعنی ۷۰ هزار نماینده هواداران واقعی پرسپولیس که جشن قهرمانی و نام پرسپولیس برایشان اهمیت داشت و عشقشان راچون شما با حضور و عدم حضور یک بازیکن خاص گره نمی زنند ، عناد کار را دست برانکو داده اند که پرسپولیس را از فرش به عرش رسانده است! 
اگر تعیین کننده قهرمانی سال بعد قهر و آشتی آن تعداد طرفدار نه هوادار کمتر از ۱۰ درصد است همون بهتر که قهرمان نشویم! قرار نیست اقلیت برای اکثریتی که ارزش برانکو را درک کرده اند تعیین تکلیف کنند
پرسپولیس تیمی است که به لطف خدا دوباره به جایی رسیده است که محسن مسلمان جای خود هر بازیکنی برای ماندن یا آمدن به آن سر و دست میشکند و این اثر مثبت حضور برانکو است. 
امروز از حتی از ساسان انصاری هم اگر بپرسید شک ندارم که اگر لحظه ای اون کله شقی را کنار بگذارد و پاسخ واقعی به این سؤال دهد که فکر نمی کنی اشتباه کردی از پرسپولیس جدا شدی ، بگوید اشتباه کرده که دیگران را به برانکو ترجیح داده است. 
به هرحال قهرمانی پرسپولیس مبارک شما و همه افرادی هم باشه که با تیمتان قهر کردید! 
علی کمند :
۹ ارديبهشت ۹۷
با سلام
دوست و سردبیر محترم چرا منشا و رسن و مسلمان باید تمدید کنند؟چون پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار داره؟هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی خوشش نمیاد مگر اینکه بهتر از اون توی ترکیب باشه.بهتر از مسلمان و رسن برای وسط پرسپولیس کیه؟آیا سیامک نعمتی زوج خوبی برای علیپوره یا میتونه تغذیه کننده خوبی باشه برای علیپور و منشا؟ ترکیب تیم افتضاحه.چرا نمیخواین ببینید هوادار قهر کرده.آیا این تعداد تماشاگر برای بازی با السعد و جشن قهرمانی کافیه؟چرا نمیخواین ببینین تماشاچی قهر کرده.ما برای بازیهای کم اهمیت تر از این ۶۰ هزار تا تماساچی داشتیم ولی الان برای جشن قهرمانی نمیتونیم یه استادیوم پرکنیم.چرا نمیخواین بفهمید یه جای کار میلنگه.مسلمان میگه هیچکس ب ای تمدید قرارداد با من تماس نگرفته.داره داد میزنه میخواد تمدید کنه ولی کسی پا جلو نمیراره.بابا یه ذره واقع بین باشین.برانکو با این چیدمان بازیکناش داره تیم رو میبره تو حاشیه.این تیم با این سبک بازی فصل بعد بین سه تای اولم نیست.تا تماشاچی بیشتر ازاین قهر نکرده به داد تیم برسید
فاطمه :
۸ ارديبهشت ۹۷
ما هم موافقیم کو گوش شنوا
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی