خطوط تولید نساجی هلال احمر فعال شد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، محمدرضا امیریان گفت: با توجه به شرایطی که شرکت صنایع نساجی در طول ماه های اخیر با آن مواجه بود و در تامین نقدینگی چالش هایی به وجود آمد، از مساعدت های جمعیت هلال احمر بهره مند شده و پس از حضور میدانی رئیس جمعیت هلال احمر بخش های مختلف نساجی هلال راه اندازی و وارد خط تولید شد.

وی افزود: امروز در سایت خوانسار و تهران هیچ مشکلی در خطوط تولید نداشته و دستگاه های ریسندگی و بافندگی در قسمت نخ و پارچه خوانسار و در قسمت تولید پتو، چادر و البسه فعال هستند و تعهداتی که در خصوص قراردادها داده شده بود نیز در زمان مقرر انجام خواهد شد. 

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران خاطرنشان کرد: قراردادهایی نیز با جمعیت هلال احمر منعقد می شود تا نیازهای امدادی و اضطراری جمعیت نیز تامین شده و تولید در نساجی هلال با توان بیشتر تداوم یابد. آمادگی داریم تا با سایر ارگان ها نیز همکاری کرده و اقلام ضروری را در اختیار آن ها قرار دهیم و قرارداد تامین اقلام اضطراری به امضا رسانیم.

وی ادامه داد: سال ۱۴۰۰ را مقام معظم رهبری سال رفع موانع تولید نام گذاری کرده و بر پشتیبانی از تولید نیز تاکید فرمودند و در همین راستا رئیس جمعیت هلال احمر نیز بر این امر پافشاری داشته و پس از بازدید از خطوط تولید زمینه را برای راه اندازی با تمام توان ایجاد کرد. 

امیریان با اشاره به ظرفیت های گسترده شرکت صنایع نساجی هلال ایران گفت: امروز اگر شرایط مهیا باشد، نساجی هلال می تواند نیازهای بین المللی را نیز رفع کرده و صادرات به کشورهای دیگر را در دستور کار قرار دهد. این امر با همکاری با فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر می تواند محقق شود تا زمینه فعالیت این مجموعه دوچندان شده و در عرصه تولید و صادرات دستاوردهای مفیدی به دنبال داشته باشد.

مجله موفقیت روزانه

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

امدادرسانی هلال‌احمر به ۳۲۹ سیل زده در ۷ استان

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و …